MANAŽER JAKOSTI V POTRAVINÁŘSTVÍ

Máte vzdělání v oboru potravinářství a zkušenosti s řízením jakosti? Orientujete se v oblasti potravinářské výroby a máte přehled o legislativních požadavcích a předpisech? Jste samostatní, komunikativní a zodpovědní? Rádi byste za svoji práci byli adekvátně ohodnoceni? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Hledáme právě Vás! Úspěšná česká firma s tradicí a významným postavením na trhu hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER JAKOSTI V POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za chod výroby a laboratoře
  • Zajištění jakosti a nezávadnosti koncového výrobku
  • Vedení dokumentace systému jakosti
  • Dohled nad kvalitou z hlediska legislativních požadavků
  • Zodpovědnost za dodavatelské audity

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z oblasti kvality v potravinářství min. 2 roky
  • Vysokoškolské vzdělání (obor potravinářství)
  • Znalost standardů IFS a HACCP
  • Přehled o legislativních požadavcích v potravinářství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Stabilní práce na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Nadstandartní kafeterie

  • Místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Vysočina