OBSLUHA CNC STROJŮ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Láká Vás pracovat na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ v Uherském Brodě? Přemýšlíte o novém, dobře ohodnoceném zaměstnání s možností rozvoje a čekáte na správnou příležitost? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní firma hledá do svého týmu kandidáta se zkušenostmi s programováním a obsluhou strojů na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • obsluha, nastavování a seřizování CNC stroje
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce s ostatními pracovníky výroby
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků
  • řešení případných technických problémů (zmetkovitost)

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojního zaměření
  • praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • základní znalost AutoCadu
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • 13.plat, mimořádné prémie
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce, školení
  • jednosměnný provoz
  • místo výkonu práce: Uherský Brod

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.