INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY/VÝR. SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti s výrobní automotive společnosti na úseku kvality? Domluvíte se na středně pokročilé úrovni anglickým jazykem? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti na Ostravsku? Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás!! Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY/VÝR. SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za úsek kvality dodavatelů
  • aktivní a rychle řešení případných reklamací
  • tvorba nápravných opatření
  • účast při zlepšování procesů kvality
  • účast při auditech dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • středně pokročilá znalost AJ
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem
  • praxe v jednání s dodavateli v AJ

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • měsíční a roční bonusy
  • práce přesčas = náhradní volno
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • práce v moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.