VÝROBNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Působíte na vedoucí pozici ve strojírenské nebo elektrotechnické výrobě a disponujete organizačními schopnostmi? Jste technický typ s analytickým myšlením a baví Vás vylepšovat výrobní a logistické procesy? Láká Vás práce na pozici VÝROBNÍ MANAŽER ve stabilní nadnárodní společnosti na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis! Prosperující výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER (55-65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení výroby s cca 150 podřízenými pracovníky
  • zlepšování výroby, optimalizace logistických procesů
  • organizace práce a zodpovědnost za dodržování termínů
  • zavádění nových technologií do výroby
  • sledování nákladů, zvyšování efektivity

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na vedoucí pozici ve strojírenské nebo elektrotechnické výrobě
  • zkušenosti s vedením aspoň malého týmu
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů neustálého zlepšování
  • organizační schopnosti, inovativní myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, dovolená navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.