VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte technické vzdělání a zkušensoti na vedoucí pozici v oblasti strojírenské nebo elektrotechnické zakázkové výroby? Jste inovativní a vylepšování procesů Vám není cizí? Láká Vás práce na pozici VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU na Vysočině? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme! Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU (50-65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a organizace výroby (cca 150 lidí)
  • koordinace práce podřízených pracovníků
  • optimalizace výroby, zavádění nových vvýrobních postupů
  • kontinuální zlepšování výrobních i logistických procesů
  • zodpovědnost za dodržování termínů
  • sledování nákladů a snaha o zvýšení efektivnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • zkušenosti s vedením alespoň malého týmu
  • angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni
  • znalost Lean Managementu velkou výhodou
  • organizační schopnosti, systematické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • 13. plat a další finanční bonusy
  • týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.