TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte praxi na obchodní pozici a každé obchodní jednání je pro Vás výzvou? Máte organizační talent a pracujete rádi s lidmi? Plnění obchodních plánů je pro Vás vítanou příležitostí, jak si zajistit nadstandardní příjem? Pak Advantage Consulting, největší česká personální agentura hledá právě Vás! TEAM LEADER (30-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající obchodní partnery
  • vedení obchodních jednání a účast na výběrových řízeních
  • vedení pohovorů s kandidáty
  • koordinace realizace celé zakázky
  • zodpovědnost za plnění nastavených cílů a plánů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ, ekonomické zaměření výhodou
  • velmi dobrá znalost AJ - podmínkou
  • praxe na obchodní pozici
  • dobrá znalost PowerPoint, Word, Excel a Outlook
  • ovládání obchodních taktik a vyjednávání, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s třináctiletou tradicí na trhu
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office

    Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.