PROCESNÍ INŽENÝR S CESTOVÁNÍM

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jste aktivní typ s kladným postojem ke strojírenství? Chcete v rámci své práce cestovat po světě a podílet se na rozjezdu zajímavých projektů? Pokud chcete Vaši kariéru svěřit do rukou TOP hráče na trhu, čtěte dále, tato příležitost je totiž určena přímo Vám!!! Stabilní výrobní společnost hledá do týmu kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR S CESTOVÁNÍM

Pracovní náplň

  • rozjezd nových výrobních programů
  • zodpovědnost za instalaci výrobních linek
  • podílení se na zaučení uživatelů výrobních linek
  • dohled nad správností rozjezdu linky
  • komunikace s vedoucími ohledně správnosti postupů

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického zaměření
  • min. 2 roky zkušenosti s instalací výrobních linek a implementací nových výrob
  • angličtina na pokročilé úrovni – nutnost komunikace v AJ v zahraničí
  • znalosti metod štíhlé výroby
  • ochota cestovat po světě – zahraniční cesty v délce cca měsíc
  • samostatný pracovník s aktivním přístupem k řešení problémů vzniklých na pracovišti

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní výrobní firmě
  • mzda adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • stát se významnou součástí nově začínajícího projektu
  • procestovat svět na náklady zaměstnavatele
  • příspěvky na diety a další výlohy vzniklé v zahraničí
  • zaškolení v „domovské“ továrně českými specialisty

  • Místo výkonu práce: MS Kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.