CONTROLLER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte rádi čísla a analýzy? Jste silní v práci s Excelem a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu? Pak hledáme právě Vás! CONTROLLER (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • sledování rentability projektů, analýza nákladů
  • tvorba finančních plánů a rozpočtů
  • spolupráce na účetních závěrkách a auditech
  • inventarizace
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost US GAAP
  • pokročilá znalost Excelu, znalost Helios Orange výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat, finanční bonusy po odpracovaných letech
  • týden dovolené navíc, sick days
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

    Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu finance@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu finance@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.