VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

53000 - 70000 Kč

Máte zkušenosti s vedením lidí a zkušenosti s opravami a údržbou CNC obráběcích strojů? Jste člověk, který se rád rozvíjí a učí se neustále novým věcem? Pokud odpovídáte ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ v Jihomoravském kraji! Významná a stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: VEDOUCÍ SERVISNÍHO ODDĚLENÍ (od 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a organizování servisního oddělení
  • vedení, motivace a rozvoj podřízených pracovníků
  • spolupráce na rozšiřování servisního oddělení
  • zajišťování projektů, komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za výsledky oddělení, cestování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné vedoucí pozici - nutné
  • zkušenosti s obráběcími stroji podmínkou
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • manažerské zkušenosti a zájem o rozvoj
  • aktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí moderní a rozvíjející se společnosti
  • možnost rozvoje a seberealizace
  • týden dovolené navíc
  • využívání služebního automobilu
  • školení a další odborné vzdělávání
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.