OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Zajímáte se o nabídky práce v oblasti obchodu se zaměřením na elektro sortiment? Jste aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem? Potom odpovězte na tento inzerát! Česká dodavatelská společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - ELEKTRO (35-50.000 Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky a akvizice nových partnerů
  • Technický prodej prvků a systémů pro automatizaci
  • Aktivní účast na obchodních jednáních v ČR
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Plnění stanovených obchodních plánů
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor Elektrotechnický
  • Zkušenost v oblasti obchodu výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Široký technický rozhled v oblasti automatizace, senzoriky, PLC a další.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Práce v menším kolektivu, osobní přístup k zaměstnancům
  • Zajímavé platové ohodnocení a provize z prodeje
  • Manažerské benefity (automobil, notebook, telefon)
  • Zahraniční služební cesty
  • Možnost nástupu ihned
  • Práce na HPP
  • Práce je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.