VÝVOJÁŘ EMBEDDED SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Hledáte zaměstnání v oblasti vývoje a zajímate se o elektroniku? Pak se přihlaste do výběrového řízení na pozici: VÝVOJÁŘ EMBEDDED SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • spolupráce na vývoji embedded systémů
  • vývoj systémů a jejich implementace na různé HW platformy
  • programování v jazyce C, C++
  • provádění testů
  • tvorba a úprava technické dokumentace, vyhodnocení a kontrola výsledků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro nebo IT
  • praxe na podobné pozici
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • znalost mikrokontrolerů
  • programování v jazyku C a C++
  • schopnost práce ve Visual Basic pro PC i embedded systémy

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • kreativní a zajímavou práci
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborné a jazykové kurzy
  • další benefity (stravenky, příspěvky na dojíždění, připojištění atd.)

  • místo výkoku práce: Příbor

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.