TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte obchodního ducha a zkušenosti s vedením týmu lidí? Jste flexibilní a rádi komunikujete s lidmi? Jste odolní vůči stresu a máte rádi výzvy? Rádi byste uplatnili svoje dosavadní obchodní zkušenosti v divizi, která se zabývá obory, jako je chemie, farmacie, zdravotnictví či potravinářství? Potom naše společnost hledá právě Vás! Česká personální agentura se silným postavením na trhu hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: TEAM LEADER (30-50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vybudování, zaškolení a vedení týmu personálních konzultantů
  • Akvizice nových zákazníků a komunikace se stávajícími klienty
  • Realizace zakázek a práce s uchazeči o zaměstnání
  • Reportování výsledků práce, zodpovědnost za tým
  • Mapování nových trendů v oblasti HR a oborech divize
  • Profesionální reprezentace společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Cílevědomost a aktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Kontakty v oblasti farmacie, zdravotnictví, chemie či potravinářství VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní a dynamické firmy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Notebook a mobil i pro soukromé účely
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Další zaměstnanecké benefity

  • Místo výkonu práce: Praha