TECHNOLOG s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Vystudoval jste strojírenství a komunikujete anglickým jazykem? Jste samostatný, zodpovědný a cílevědomý člověk otevřený novým výzvám? Hledáte práci na pozici TECHNOLOG s AJ v Zlínském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní nadnárodní společnost orientovaná na strojírenství hledá nové kolegy na pozici: TECHNOLOG s AJ

Pracovní náplň

  • Koordinace a zodpovědnost za změnové řízení
  • Příprava zakázek a výrobní dokumentace
  • Tvorba technologických postupů
  • Zavádění prototypů do výroby
  • Denní komunikace se zahraničním
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, strojírenství výhodou
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • AJ na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • Samostatnost, rozhodovací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení, roční bonusy
  • Firemní stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Profesní rozvoj a růst
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj