TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - ELEKTRO A STROJÍRENSKÉ KOMPONENTY

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti ze strategického nákupu a chcete v práci využívat svou znalost anglického jazyka? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Významná společnost působící v oblasti strojírenství hledá posilu do svého týmu pro strategický nákup na pozici: TECHNICKÝ NÁKUPČÍ - ELEKTRO A STROJÍRENSKÉ KOMPONENTY

Pracovní náplň

  • zajišťování nákupu svěřených komodit
  • výběr nových dodavatelů
  • cenové kalkulace
  • příprava smluv a objednávek
  • optimalizace nákupního procesu
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • reporting nákupu vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • praxi se strategickým nákupem komodit v oblasti elektro či strojírenství
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • orientaci v technické dokumentaci
  • zodpovědnost, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Plzeň