SEŘIZOVAČ SOUSTRUHŮ

Neaktivní nabídka

18000 - 25000 Kč

Jste vyučen v strojírenském oboru, ideálně jako obráběč kovů? Máte zkušenosti se obsluhou a seřizováním CNC soustruhů? Jste pečlivá a pracovitá osobnost, která je ráda součástí přátelského kolektivu? Zašlete nám Váš životopis a pracujte jako SEŘIZOVAČ SOUSTRUHŮ v Královéhradeckém okrese.

Pracovní náplň

  • Obrábění a seřizování soustruhů
  • Práce s operačním systémem fagor
  • Údržba strojů
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • Vyučení ve strojírenství – obráběč kovů, výhodou
  • Praxi v obrábění
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Zkušenosti s údržbou CNC soustruhů

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Dovolenou navíc
  • Stabilní a přátelské zázemí
  • Práci v jednosměnném provozu

  • Místo výkonu práce je v okrese Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.