EXECUTIVE ASSISTANT

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte perfektní time management, jste flexibilní a hovoříte výborně anglicky? Jsou samostatnost a výborné organizační schopnosti Vašimi silnými stránkami? Máte zájem rozvíjet se na pozici EXECUTIVE ASSISTANT na Mikulovsku? Pak hledáme právě Vás!! Významná mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí zajímavou příležitost na pozici: EXECUTIVE ASSISTANT

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora bussines managera
  • Organizace kalendáře a schůzek
  • Komunikace s ostatními asistentkami a odděleními napříč společností
  • Účast na jednáních a příprava podkladů, reportů
  • Administrativní činnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Výbornou úroveň anglického jazyka
  • Skvělý time management a samostatnost
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (MS Excel a PowerPoint)
  • ŘP sk. B
  • životopis v českém i anglickém jazyce

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v zaběhlé společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na dojíždění a relokaci
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Mikulovsko