ELEKTROPROJEKTANT ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s projekty elektro? Ovládáte program Eplan? Chcete využívat angličtinu nebo němčinu v zaměstnání? Pak nám pošlete Váš životopis! Česká společnost sídlící ve Středočeském kraji hledá nového kolegu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT ŘÍDICÍCH SYSTÉMŮ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování řešení průmyslových řídicích systémů
  • Tvorba elektro projektů
  • Práce v programu Eplan
  • Tvorba a příprava technických nabídek
  • Zprovoznění nových zařízení
  • Komunikace s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost produktu Eplan/AutoCAD
  • Praxi ve tvorbě projektů elektro
  • Osvědčení o vyhlášce 50/1978 Sb. §8,10
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • Příspěvek na stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Kreativní a různorodou práci
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.