MISTR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici MISTR VE VÝROBĚ? Máte praxi z výrobní společnosti a zkušenosti s vedením lidí? Chcete uplatnit dosavadní dovednosti a stát se součástí perspektivní společnosti? Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná, rozvíjející se firma hledá nové pracovníky na pozici: MISTR VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za specifický výrobní úsek
  • Plánování a organizace práce
  • Vedení, motivace a školení zaměstnanců
  • Optimalizace výrobního procesu
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Dohled nad dodržováním BOZP a PO
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • AJ mírně až středně pokročilá úroveň
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost čtení výkresů
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v perspektivní společnosti
  • Osobní a profesní růst
  • Práce na 1 směnu
  • Bezplatné jazykové vzdělávání, firemní akce
  • Příspěvek na stravování a životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj