SUPERVIZOR VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici SUPERVIZOR VÝROBY a domluvíte se anglicky? Jste člověk, který je schopný pracovat samostatně a máte zkušenosti s vedením týmu lidí? Pak neváhejte, tato nabídka je určena právě Vám! Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu zkušeného pracovníka na pozici: SUPERVIZOR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a obsazenosti strojů
  • Koordinace práce, dozor nad plněním úkolů
  • Vedení, motivace a školení zaměstnanců
  • Zajištění optimalizace a efektivity výroby
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • BOZP a dohled nad jejich dodržováním
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • Praxe z obdobné pozice alespoň 3 roky
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost vést tým lidí
  • Znalost MS Office – zkušený uživatel
  • Komunikativní a organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Nové moderní pracovní prostředí
  • Jazykové kurzy plně hrazeny zaměstnavatelem
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj