INTERNISTA

Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte atestaci z interního lékařství? Jste komunikativní a vyhovuje Vám práce ve směnném provozu? Úspěšná mezinárodní společnost, která poskytuje špičkovou a vysoce specializovanou lékařskou péči hledá do svých řad možná právě Vás, a to na pozici: INTERNISTA (OD 45.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru interní lékařství (příp. hotový interní základ)
  • členství v České lékařské komoře
  • komunikativnost a nadšení pro práci
  • atestaci z nefrologie VÝHODOU

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • příspěvky na dovolenou
  • možnost dalšího vzdělávání

  • Hledáme internisty do těchto regionů: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj