R&D INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství? Vyznáte se v konstrukci a metodice FMEA? Komunikujete v anglickém jazyce a chcete se podílet na vývoji a testování nejnovějších produktů pro automobilový průmysl? Zašlete nám životopis. Moderní mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad, R&D INŽENÝRA.

Pracovní náplň

  • Návrh komponentů pro automobilový průmysl
  • Iniciace a koordinace konstrukčních změn
  • Tvorba příslušné technické dokumentace dle požadavků
  • Simulace, vývoj a testování výrobků
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive – mechanika, materiály, výrobní technologie
  • Orientaci v nástrojích FMEA.
  • Znalosti některého z CAD programů

Co nabízíme?

  • Atraktivní práci v mezinárodním týmu
  • Příspěvek na ubytování – vhodné k relokaci
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na rekreaci
  • Cílové odměny

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji