CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kvality a ovládáte anglický a německý jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni? Chcete pracovat v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Zajímala by Vás práce na pozici CUSTOMER QUALITY ENGINEER v Jihomoravském kraji? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • péče o zákaznickou kvalitu ve společnosti
  • zodpovědnost za řešení reklamací
  • provádění analýz a tvorba reportů
  • komunikace v rámci společnosti
  • denní komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření výhodou
  • středně pokročilá znalost AJ a NJ nutná
  • praxe na obdobné pozici v kvalitě podmínkou
  • pozitivní přístup, zájem o rozmanitou práci
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na dojíždění či relokaci
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dovolená navíc, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj