MANAŽER NÁSTROJÁRNY

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte strojírenské vzdělání, manažerské zkušenosti a ideálně praxi v oblasti vedení nástrojárny? Jste komunikativní, technický zdatný a organizačně schopný člověk? Hledáte novou pracovní příležitost a profesní výzvu na pozici MANAŽER NÁSTROJÁRNY ve Zlínském kraji? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Moderní a dynamická mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: MANAŽER NÁSTROJÁRNY

Pracovní náplň

  • Zajištění organizace a chodu výroby nástrojů
  • Zodpovědnost za vedení a plánování zakázek
  • Vedení a motivace pracovníků v nástrojárně
  • Podílení se na zvyšování efektivity i kvality práce
  • Zodpovědnost za plnění plánů na oddělení
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu lidí
  • Alespoň základní znalost angličtiny
  • Dobré manažerské a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zodpovědná práce v rozvíjející se společnosti
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj