PRACOVNÍK FARMACEUTICKÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 19000 Kč

Máte středoškolské odborné vzdělání chemického, farmaceutického, příp. potravinářského směru? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Láká Vás podílet se na výrobě léčiv? Chcete pracovat v moderním prostředí stabilní společnosti? Je-li Vaše odpověď ANO, pak je pozice PRACOVNÍK FARMACEUTICKÉ VÝROBY pro Vás ta pravá! Významná farmaceutická výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: PRACOVNÍK FARMACEUTICKÉ VÝROBY (OD 19.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Fyzicky náročná práce – manipulace s těžkými břemeny
  • Zodpovědnost za vedení výrobní dokumentace
  • Příprava materiálů pro výrobní program
  • Sanitace výrobních zařízení i prostor

Co požadujeme?

  • SOŠ (chemické, farmaceutické či potravinářské obory)
  • Fyzická zdatnost
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Praxe z chemické či farmaceutické výroby VÝHODOU

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kafeterie

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj