KONSTRUKTÉR – TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

26000 - 36000 Kč

Máte SŠ / VŠ vzdělání v oblasti strojírenství? Chcete se podílet na zavádění nových produktů do výroby? Jste kreativní, na vysoké úrovni ovládáte některý z CAD programů a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Chcete dát nový význam Vaší kariéře a rozvíjet své schopnosti prostřednictví mezinárodní výrobní společnosti? Zašlete nám Váš životopis. Perspektivní strojírenská společnost, působící v Pardubickém okrese, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR – TECHNOLOG.

Pracovní náplň

  • Odlaďování technických problémů v průběhu výroby
  • Tvorba analýz a zlepšování výrobních procesů
  • Úprava technické dokumentace
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků
  • Konstrukce produktů, komponentů a nástrojů

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ – strojírenství
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobrou znalost některého CAD programu – NX výhodou
  • Ochotu cestovat
  • Organizační schopnosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Možnosti stáží v zahraničí
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém okresu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.