MANAŽER VÝROBY – AJ/NJ

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Chcete změnit pracovní prostředí? Nevyhovuje Vám současná pozice a náplň práce? Jste zkušený manažer nebo vedoucí automotive výroby? Mluvíte anglicky nebo německy? ODPOVĚZTE NA TENTO INZERÁT! Stabilní mezinárodní společnost hledá novou posilu do svého týmu k novým projektům na pozici: MANAŽER VÝROBY – AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Plánování výrobní činnosti
  • Zodpovědnost za dvě oddělení ve výroby – lisovna plastů a non automotive
  • Vedení až 350 podřízených
  • Spolupráce s Plant managerem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici – vstřikolisovna
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Zodpovědnost, vůdčí schopnosti, loajalitu

Co nabízíme?

  • Stabilní a mezinárodní prostřední výrobní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Dynamický kolektiv a prostředí
  • Stravenky
  • Závodní stravování

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.