MANAŽER OBCHODU S AJ (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní a rádi jednáte s lidmi? Chcete využívat anglický jazyk při denní komunikaci? Rádi byste našli uplatnění v tuzemské společnosti, která je předním světovým dodavatelem zařízení a technologií pro energetiku? Hledáme právě Vás! MANAŽER OBCHODU S AJ (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • obchodně-technická jednání s klienty ze zahraničí
  • řízení procesů nabídky, odpovědnost za její technickou část
  • sledování trhu a nových obchodních možností
  • spolupráce s oddělením marketingu a technickým oddělením
  • předávání získaných informací z trhu
  • pravidelné reporty managementu společnosti
  • občasné cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření – podmínkou
  • minimálně 3 roky praxe na obchodní pozici v energetice
  • znalost AJ na úrovni C1 – velmi dobrou mluvenou i písemnou formu
  • praxi ve zpracování a uzavírání smluv, orientace v cenové kalkulaci
  • znalost projektového managementu
  • zodpovědnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v tuzemské společnosti
  • mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, penzijní a životní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové kurzy
  • sick days
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Brno