TECHNIK VÝROBNÍ LINKY

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

Jste technicky zaměřený typ? Máte zkušenosti s údržbou výrobní linky? Přistupujete ke své práci aktivně a důsledně? Láká Vás pozice, kde můžete uplatnit svoji kreativitu a spolupracovat na technickém vývoji společnosti, která se zabývá výrobou látek pro farmaceutický a potravinářský průmysl? Pak je tato pozice určena právě Vám! Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu stabilní společnosti, která je světovým lídrem ve svém oboru, a nyní hledá do svých řad kolegu na pozici: TECHNIK VÝROBNÍ LINKY (25 - 27.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • údržba výrobních linek
  • koordinace a dohled nad provozem technologických zařízení
  • zodpovědnost za náklady spojené s údržbou
  • účast na technickém rozvoji výrobních zařízení
  • práce s výkresovou dokumentací
  • spolupráce a komunikace s externími dodavateli

Co požadujeme?

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání technického směru (strojírenské obory VÝHODOU)
  • proaktivní přístup a schopnost samostatné a důsledné práce
  • práci na PC na uživatelské úrovni, znalost AutoCAD
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost koordinace a organizace práce
  • praxi na obdobné pozici a znalost cizího jazyka VÝHODOU

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční motivační odměny a roční bonusy
  • motivační odměny nejlepším pracovníkům
  • příspěvek na stravu a dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.