KOORDINÁTOR PROJEKTŮ S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického zaměření a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte již nějakou praxi v oblasti řízení projektů a rád byste své zkušenosti nadále rozvíjel? Chcete pracovat na pozici KOORDINÁTOR PROJEKTŮ S AJ v Zlínském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná společnost s dlouhodobým působením na trhu hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici: KOORDINÁTOR PROJEKTŮ S AJ

Pracovní náplň

  • plánování projektů a jejich realizace
  • vedení a organizování nových projektů
  • dohled nad finanční i časovou stránkou projektu
  • zodpovědnost za projektovou dokumentaci
  • komunikace s výrobou a zákazníky
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka nutná
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • ochotu k cestování

Co nabízíme?

  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí stabilní a rostoucí společnosti
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj