EXECUTIVE ASSISTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte perfektní time management, jste flexibilní a hovoříte výborně anglicky? Jsou samostatnost a výborné organizační schopnosti Vašimi silnými stránkami? Máte zájem rozvíjet se na pozici EXECUTIVE ASSISTANT v Brně? Pak hledáme právě Vás!! Významná mezinárodní IT společnost Vám nabízí zajímavou příležitost na pozici: EXECUTIVE ASSISTANT

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora dvou zahraničních managerů
  • Organizace kalendáře a schůzek
  • Zajišťování pracovních cest
  • Prezentace
  • Účast na jednáních a příprava podkladů
  • Administrativní činnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici nutností!!!
  • Výbornou úroveň anglického jazyka
  • Skvělý time management a samostatnost
  • Velmi dobrou znalost práce s MS Office (MS Excel a PowerPoint)
  • ŘP sk. B
  • životopis v českém i anglickém jazyce
  • možnost nastoupit 1.12.2015

Co nabízíme?

  • Výborné finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní IT firmy
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Brno