PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ/RJ - ENERGETIKA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s řízením projektů v energetickém průmyslu a ovládáte angličtinu nebo ruštinu na pokročilé úrovni? Hledáme cílevědomého kolegu na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA zaměřeného na energetiku do Jihomoravského kraje – člověka s dobrým tahem na branku! Stabilní společnost s dlouholetou tradicí, která si váží svých zákazníků a umí ocenit své zaměstnance, hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ/RJ - ENERGETIKA

Pracovní náplň

  • Řízení a realizace projektů, zodpovědnost za přidělený projekt
  • Dodržování rozpočtu projektů včetně časového harmonogramu
  • Kompletní péče o potřeby zákazníka, technicko-obchodní jednání
  • Výběr vhodných dodavatelů, komunikace napříč odděleními
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického, energetika výhodou
  • Zkušenosti s řízením velkých projektů v energetice
  • AJ na komunikativní úrovni, denní využití
  • Výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost
  • Schopnost rychle reagovat na změnu, samostatnost
  • Řidičsky průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Aktivní využití anglického nebo ruského jazyka
  • Závodní stravování, jazykové kurzy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: 30 km od Brna (směr Vysočina)