TEAM LEADER - PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte perspektivní uplatnění, kde budete zodpovědní za výsledky týmu konzultantů a budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a jsou Vašimi silnými stránkami obchodní a manažerské dovednosti? Pak neváhejte a kontaktujte nás!! Jsme největší českou personální agenturou se silným postavením na trhu a pro naši pobočku v Praze hledáme zkušenou kolegyni/kolegu na pozici: TEAM LEADER - PRAHA (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • obchodní aktivity včetně hledání nových obchodních partnerů
  • účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
  • obsazování pracovní pozic z oblasti obchodu, nákupu, logistiky, HR a administrativy
  • budování týmu konzultantů v divizi Sales & Logistics
  • aktivní práce s konzultanty – koučink, školení, další rozvoj týmu atd.
  • zodpovědnost za finanční plnění plánů týmu a jednotlivých konzultantů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti v obchodní činnosti se zodpovědností za plnění plánů
  • zkušenosti se zaškolováním podřízených/kolegů a vedením týmu
  • aktivní znalost AJ/NJ
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • zaměření na výsledky, cílevědomost
  • profesionální vystupování
  • ŘP (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné personální agentury s téměř 15letou historií
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • odborný a profesní růst
  • cca měsíční zaškolení na centrále v Brně
  • vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • nástup od března 2016
  • pracoviště: Praha-centrum