SPRÁVCE ÚDRŽBY BUDOV

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Chcete pracovat pro zajímavou stabilní nadnárodní společnost? Hledáte pozici v technickém zabezpečení budov a údržby? Umíte anglicky nebo německy na komunikativní úrovni? Pošlete nám Váš životopis! Lokalita: Ústí nad Labem, Teplice

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za technický a požární stav budov
  • Prevence rizik PO
  • Zodpovědnost za údržbu
  • Zajištění pravidelných revizí (strojů a zařízení)
  • Zajištění stavebních úprav
  • Koordinace s externími společnostmi

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru nebo
  • SŠ a 5 let praxe na obdobné pozici
  • AJ nebo NJ jazyk - PODMÍNKOU (slovem i písmem)
  • MS Office - uživatelská znalost
  • Komunikativní a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti s koordinací údržby a konstrukcí budov
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnost
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 13. plat
  • Bonusy
  • Příspěvky na stravování, rekreaci, jazykové kurzy