SVÁŘEČ - METODA MAG/MIG

Neaktivní nabídka

15000 - 21000 Kč

Hledáte stabilitu pracovního místa? Příležitost, kde se nemusíte obávat poklesu poptávek? Pak nám zašlete svůj životopis ve formátu MS Word! SVÁŘEČ - METODA MAG/MIG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování metodou MIG nebo MAG, možnost zaučit se pro další technologie (například robotické svařování)
  • Zámečnická činnost – další manuální práce s materiálem a polotovary
  • Dodržování stanovených postupů v souladu s BOZP
  • Spolupráce s dalšími zaměstnanci dílny

Co požadujeme?

  • Praxi ve svařování (průkaz na CO2 preferenčně)
  • Absolventy technických SŠ/SOU v oboru
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
  • Spolehlivost a stabilitu

Co nabízíme?

  • Stabilitu pracovní pozice v rozvíjející se firmě
  • Možnost uplatnění pro absolventy
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Náborový bonus
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj (vítáni i uchazeči z Moravskoslezského kraje)