KONSTRUKTÉR S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte práci ve stabilní, nadnárodní společnosti? Máte zkušenosti s konstrukcí? Mluvíte anglicky a nevyužíváte jazyk dostatečně? Pak hledáme právě Vás pro výrobní společnost v Pardubickém kraji na pozici: KONSTRUKTÉR S AJ/NJ (OD 20.000,-)

Pracovní náplň

  • návrhy konceptů, celků pro stroje a zařízení
  • tvorba technické dokumentace
  • práce ve 3D konstrukčních programech

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe v konstrukci
  • komunikativní znalost AJ/NJ
  • znalost 3D programů

Co nabízíme?

  • práci na mezinárodních projektech
  • nadnárodní tým
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výhodné telefonování pro rodinu

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj – okres Ústí nad Orlicí