VEDOUCÍ KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti v oblasti vedení týmu kvality? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a máte dokončené VŠ vzdělání technického zaměření? Chcete posunout svojí kariéru v rámci perspektivní mezinárodní společnosti působící v Královéhradeckém kraji? Pošlete nám životopis. Mezinárodní společnost působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ KVALITY S AJ.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu kvality – elektrotechnické součástky
  • Monitorování trendů kvality v procesu a u zákazníka
  • Spolupráce při certifikačních auditech
  • Spolupráce na lean projektech
  • Podpora plánování kvality, při řešení reklamací

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost norem ISO 9001/TS 16949
  • Praxe s řízením týmu kvality
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí velké mezinárodní společnosti
  • 13. Plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji.