VEDOUCÍ TECHNOLOGŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti z pozice technologa CNC obrábění? Jste organizačně schopná osoba s přirozenou autoritou a komunikujete v anglickém jazyce? Chcete se posunout, mít možnost pracovat v moderním prostředí a podílet se na vývoji nových technologií? Zašlete nám Váš životopis. Perspektivní mezinárodní společnost, zabývající se vývojem komponentů pro automobilový průmysl, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ TECHNOLOGŮ.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu technologů
  • Tvorba a optimalizace CNC programů
  • Spolupráce s odvětvím průmyslového inženýrství
  • Řešení problémů výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru – obrábění kovů výhodou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost nastavení na CNC strojích (soustružení, frézování, broušení)
  • Praxi na pozici technologa CNC

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Firemní jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji.