ELEKTRONIK – PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Jste vysokoškolsky vzdělaná osoba v oblasti slaboproudé elektrotechniky? Máte zkušenosti s PID regulacemi a PLC programováním? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a chcete být obklopen nejmodernějšími technologiemi v oblasti elektrotechniky? Tak hledáme Vás. Mezinárodní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad ELEKTRONIKA – PROGRAMÁTORA.

Pracovní náplň

  • Aktivní spolupráce v mezinárodním týmu odborníků
  • Podpora elektroprojektů
  • Standardizace CAMS linek
  • Řešení problémů v oblasti HMI aplikací a PLC systémů
  • Dokumentace v EPLAN a AutoCAD

Co požadujeme?

  • VŠ se zaměřením na elektro – slaboproud
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost převodů AD i DC
  • Znalost programování PLC
  • Znalost bezpečnostních prvků a praktik

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. Plat
  • Příspěvek na stravování
  • Zahraniční školení
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji