PROJEKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

Chcete se podílet na vývoji výrobního procesu a pracovat pro špičku ve svém oboru? Jste technicky zdatní, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte praxi v oblasti elektro nebo strojírenství? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní společnost ve Zlínském kraji hledá pro nastavení nového programu ve výrobě vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Koordinace projektového týmu
  • Nastavení procesu projektu
  • Zajištění chodu jednotlivých částí projektu
  • Komunikace se zahraničím, denně i telefonicky
  • Evidence projektových dat a pravidelné poskytování reportingu
  • Zpracování a účast při výběrových řízení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektrotechnice nebo strojírenství
  • Praxe min. 3 roky na pozici koordinátora
  • AJ na komunikativní úrovni (telefonicky)
  • Schopnost organizace práce
  • Komunikativnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajištění stravování
  • Jazykové kurzy a školení
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.