SKLADOVÝ MANIPULANT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Pro mezinárodní rozšiřující se výrobní společnost v Plzni hledáme zkušeného a samostatného SKLADOVÉHO MANIPULANTA se znalostí zadávání dat do PC a SAP. NUTNÁ ZKUŠENOST S PRACÍ NA VZV a RETRACKU!!! SKLADOVÝ MANIPULANT

Pracovní náplň

  • vykládka materiálu z kamionu
  • naskladnění, příjem materiálu na sklad
  • kontrola balení, namátková vizuální kontrola
  • zásobování výrobních linek
  • vedení skladové evidence a administrativy
  • podpora při reklamacích
  • vyskladňování hotových výrobků
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ/SOU
  • praxe ve skladu a se skladovými informačními systémy NUTNOST
  • platný průkaz výhodou
  • zkušenost s VZV a retrakem NUTNÁ
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • práci v jednosměnném provozu ve stabilní rozvíjející se společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a osobnosti každého kandidáta
  • motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • obědy a nápoje zdarma

    Místo výkonu práce: Plzeň