KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte minimálně středoškolské vzdělání a víceleté zkušenosti s konstrukcí výrobků a forem metodou SMC (Sheet Moulding Compound)? Hovoříte německým nebo anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás!!!! Úspěšná výrobní společnost elektrotechnických dílů pro různá průmyslová odvětví, rozšiřuje svůj tým a hledá šikovného kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • tvorba návrhů ve 3D softwaru - ideálně Siemens NX (dříve Unigraphics)
  • příprava výrobní a výkresové dokumentace
  • konstrukce přípravků pro výrobu
  • spolupráce na optimalizaci technických řešení
  • spolupráce v týmu konstruktérů a s ostatními sesterskými společnostmi v zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ strojní
  • znalost NJ/AJ – středně pokročilá znalost
  • zkušenosti na stejné pozici podmínkou – znalost SMC
  • dobrá znalost 3D CAD, ideálně Siemens NX (dříve Unigraphics)
  • ŘP skupiny B
  • Samostatnost, flexibilita, technické myšlení

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
  • možnost osobního a kariérního rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu ihned

    Místo výkonu práce: Plzeňsko – směr Č. Budějovice