KONSTRUKTÉR FOREM PRO TLAKOVÉ LITÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 23000 Kč

Máte minimálně středoškolské vzdělání a alespoň částečné zkušenosti s konstrukcí výrobků a forem pro tlakové lití? Hovoříte německým nebo anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás!!!! Úspěšná výrobní společnost elektrotechnických dílů rozšiřuje svůj tým a hledá šikovného kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR FOREM PRO TLAKOVÉ LITÍ

Pracovní náplň

  • návrh a tvorba výrobní a výkresové dokumentace výrobků a forem pro tlakové lití
  • konstrukce přípravků pro výrobu
  • spolupráce na optimalizaci technických řešení
  • spolupráce v týmu konstruktérů a s ostatními sesterskými společnostmi v zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ strojní
  • znalost NJ/AJ – středně pokročilá znalost
  • zkušenosti na stejné pozici – velká výhoda
  • dobrá znalost 3D CAD, ideálně Siemens NX (dříve Unigraphics)
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, flexibilita, technické myšlení

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v prosperující zahraniční společnosti
  • možnost osobního a kariérního rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost nástupu ihned

    Místo výkonu práce: Plzeňsko – směr Č. Budějovice