VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY – oddělení nákupu

Neaktivní nabídka

45000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti v dodavatelské kvalitě v automobilovém průmyslu? Jste technicky zdatný, velmi komunikativní a aktivní? Dokážete bez problémů využívat anglický jazyk, vést a motivovat svůj tým k co nejlepším výsledkům? Pokud ano, jste to VY, koho hledáme!!! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY – oddělení nákupu

Pracovní náplň

  • Řízení kvality dodavatelů a vedení podřízených pracovníků
  • Rozvoj dodavatelů – zajištění kvality dodávek materiálu i dílů, řešení dodavatelských reklamací a realizace dodavatelských i interních auditů
  • Řešení technických problémů
  • Spolupráce s oddělením analýzy a procesní kvality
  • Hodnocení dodavatelů
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

Co nabízíme?

  • Perspektivní práce v mezinárodní společnosti
  • Práce na zajímavých projektech
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Rokycansko