PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

19000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste šikovný, aktivní člověk, který rád zpracovává analýzy a umí přemýšlet v souvislostech? Jste analytický typ a týmový hráč ochotný vytvářet podporu ostatním oddělením společnosti? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce minimálně na středně pokročilé úrovni a chcete se dál jazykově vzdělávat? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnost na Plzeňsku hledá nového kolegu na pozici PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora chodu oddělení
  • Zadávání a kontrola faktur
  • Práce s daty a interní databází
  • Vytváření analýz a následný reporting
  • Komunikace napříč společností
  • Účast na poradách, zpracování výstupů

Co požadujeme?

  • Vzdělání: SŠ/VŠ
  • AJ středně pokročilá úroveň
  • Znalost MS Office, především MS Excel
  • Spolehlivost, zaměřenost na detail, přesnost, aktivní a energickou osobnost

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost využití jazyků v denní komunikaci
  • Příjemné a nové pracovní prostředí, mladý tým
  • Firemních benefity: odborné vzdělávání, jazykové kurzy, dotované stravenky, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Plzeňsko