INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY – šance i pro absolventy

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Chcete pracovat pro mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických a elektromechanických komponentů určených do interiérů osobních automobilů? Máte zkušenosti s kvalitou nebo byste praxi v kvalitě chtěli získat? Pokud ano a navíc hovoříte anglickým jazykem, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná automotive společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY – AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • přímá komunikace se zákazníky
  • správa procesů v oddělení zákaznické kvality
  • jednání se zákazníky o kvalitativních problémech
  • uplatňování zákaznických požadavků ve výrobě
  • organizace zákaznických auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • znalost norem systémů kvality
  • praxi v kvalitě ve výrobní společnosti - ideálně automotive společnost
  • znalost práce s výkresovou dokumentací
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost německého jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí

  • místo výkonu: Praha - západ - jen 20 min. jízdy, 30 minut od Plzně