PROGRAMÁTOR CNC/TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte strojní vzdělání a praxi v oblasti technologie obrábění? Umíte programovat CNC stroje a stojíte o stabilní zaměstnání, kde budete moci realizovat svoje dobré nápady na optimalizaci a zefektivnění výroby? Česká výrobní společnost se silným postavením na trhu hledá vhodného zaměstnance na pozici: PROGRAMÁTOR CNC/TECHNOLOG (20000 - 25000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Rozvoj programů pro obráběcí stroje
  • Zajištění optimálních výrobních procesů
  • Zajištění vhodných materiálů
  • Zpracování návrhů pro investice a racionalizaci výroby
  • Zadávání doporučení pro konkrétní pracoviště

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo technické
  • Praxe v oblasti obráběcích technologií
  • Bezproblémová orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost programování CNC strojů
  • Aktivní přístup a komunikativnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé zaměstnání v moderní české výrobní společnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Šumpersko