ODBORNÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte strojní vzdělání a rád/a byste začal/začala pracovat v mezinárodní strojírenské společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci, nemáte problém s organizací práce? Pak právě Vás hledáme na pozici: ODBORNÍK NA PŘÍPRAVU VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava zakázek do výroby
  • Kontrola technické dokumentace a její úpravy
  • Dohled na dodržování termínů
  • Spolupráce s oddělením výroby

Co požadujeme?

  • Absolvent SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací podmínkou
  • Základy anglického nebo německého jazyka

Co nabízíme?

  • Práce v úspěšné a stabilní společnosti
  • Odborný rozvoj
  • Firemní benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní zázemí strojírenské organizace
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Finanční podpora dojíždění

  • Místo výkonu práce: Přerovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.