PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

!!! ŠANCE PRO ABSOLVENTY!!! Máte alespoň střední odborné vzdělání, ideálně v oboru CHEMIE nebo FARMACIE? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Chcete se být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Stabilní farmaceutická společnost hledá do svého týmu spolupracovníky na pozici: PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY (24 – 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce v čistých prostorách
  • používání reaktorů, sušáren, odstředivek, atd.
  • manipulace s chemikáliemi
  • fyzická práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • SOŠ (chemie, farmacie VÝHODOU)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • pečlivost a týmového ducha

Co nabízíme?

  • dlouhodobou práci na HPP
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek životní a penzijní připojištění
  • firemní akce a vstupy na sportovní akce
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj