TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte vzdělání se zaměřením na strojírenství? Ovládáte technologické postupy a hledáte pracovní uplatnění v okolí Prahy? Chcete pracovat pro společnost, která se stará o svoje zaměnstnance? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (35 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování výrobních technologií
  • Zodpovědnost za správnost technologických postupů
  • Organizace výroby
  • Komunikace s výrobou
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Znalost výrobních technologií
  • Praxi v oboru
  • Základní znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Možnost zajištění ubytování
  • Závodní stravování
  • Týden dovolné navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj (severně od Prahy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.