STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Záleží Vám, pro koho pracujete? Nebaví Vás nudná a jednotvárná práce? Toužíte ve své práci něco měnit a inovovat? Pokud máte praxi jako strategický nákupčí ve strojírenské či elektro firmě a ovládáte anglický jazyk, nepropásněte svou šanci a zašlete svůj životopis!! Úspěšná společnost působící v oblasti strojové výroby hledá posilu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • nákup svěřených komodit
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání podmínek s dodavateli
  • realizace výběrových řízení u svěřených komodit
  • kooperace s ostatními odděleními na svěřených projektech
  • podílí se na nákupních projektech ve spolupráci s dalšími útvary
  • optimalizace nákupního procesu, budování nákupní a komoditní strategie
  • navrhuje a realizuje možnosti pro konsolidaci dodavatelů v rámci komodity
  • reporting
  • služební cesty v rámci ČR i zahraničí (cca 1x týdně)

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomicko/technické zaměření výhodou)
  • praxi ve strategickém nákupu (strojírenství nebo elektro výroba)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • znalost práce v MS Office (zejména MS Excel)
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost práce pod tlakem
  • flexibilitu, samostatnost a schopnost prosadit své názory

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • výborné finanční ohodnocení včetně bonusů
  • týden dovolené navíc
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost realizovat své nápady v praxi
  • místo výkonu práce: Brno